24.05.2024 | Tereza Hoffmannová

Zlatý hattrick na Sommer Cupu dovršila kategorie U11

V pondělí 20.5. 2024 čekal turnaj Sommer Cup v Drážďanech také kategorii starší přípravky. Po dvou zlatých úspěších z předchozího dne pro kategorie mladších žáků se i mladším spoluhráčům podařilo uspět! V konkurenci 9 týmů se dokázali probojovat a získat nejvyšší možné umístění.

„Náš tým na turnaji v Drážďanech potvrdil dobrými výkony a následným prvenstvím, že se celou sezónu neustále zlepšuje a dosáhl dalšího krásného úspěchu. Bez porážky a s přehledem kluci vyhráli na turnaji v konkurenci devíti týmů. A to ještě není konec sezóny, před námi je finále krajského satelitu v neděli v Mostě, kde věřím, že kluci uspějí, protože za celou sezónu ani jednou v této soutěži neprohráli. Hráči velmi dobře pracují v tréninku, a proto se jim daří v zápasech a turnajích. Čeká nás ještě vrchol sezóny, finálový turnaj Planeo Cup, který se uskuteční 8.-9.6. v Hlučíně. Moc bych klukům přál, aby na turnaji uspěli, a hlavně si ho užili, protože si to zaslouží za vynaložené úsilí a snahu na trénincích, zápasech a turnajích. My trenéři jsme na kluky pyšní za to, jak se zlepšili a jaké krásné výkony předvádí během celého roku. Zažili jsme díky jejich výborným výkonům spoustu fotbalové radosti.“ zhodnotil hlavní trenér kategorie Dalibor Matouš.