26.06.2024 | Tereza Hoffmannová

U9 přivezla z turnajů skvělé výsledky

Kategorie mladší přípravky absolvovala dva velmi dobře obsazené turnaje, na kterých sbírala cenné fotbalové zkušenosti a také nezapomenutelné zážitky. Během dvoudenního maratonu v Hradci Králové se na turnaji JAKO CUP prohánělo po zeleném pažitu kolem 400 malých fotbalistů a mezi nimi i naši mladí Skláři. V konkurenci 36 týmů si kluci vedli znamenitě a modrý tým obsadil 3. místo. Na turnaji PEDRO PLUSKA CUP, který se konal pro změnu v dalekém Rohatci, naši hráči také předvedli skvělé výkony. O medaile opět bojovaly dva týmy, tedy FK Teplice žlutá a modrá. Úžasné 2. místo obsadil tým modrých fotbalistů.

Na turnaji v Hradci Králové obsadil modrý tým FK Teplice 3. místo a žlutý tým skončil na 33. příčce. Nejlepším hráčem turnaje byl navíc vyhlášen Karel Zajáček. V Rohatci se modrý tým Teplic umístil na 2. místě a žlutý tým obsadil 15. pozici. Nejlepším střelcem turnaje se stal Din Ljevaković s 21 góly.

Poděkování za výjezd na oba turnaje patří klubu FK Teplice a také městu Teplice, které finančně přispělo na dopravu!