před 3 dny | Tereza Hoffmannová

Naše nejmenší kategorie rozdávala spoustu gólové radosti

V pátek odpoledne se naši nejmladší Skláři vypravili do Modlan, kde odehráli utkání právě proti domácím. Kluci ovšem neodehráli zápasy v pravém slova smyslu, jelikož se hrálo systémem 3+0 na čtyři branky, ve kterém se pořádají i turnaje Bambini. Jak už to u vzájemných klání bývá, hráči samozřejmě oblékli žlutomodré dresy a hájili barvy teplického klubu. Ptáte se, jak vzájemná konfrontace dopadla? Vyhráli všichni! Výsledky jsou totiž v tomto věku ještě nepodstatné, o čemž nám více pověděl hlavní trenér kategorie David Walter.

"V pátek odpoledne nejmladší kategorie U7 sehrála přátelské utkání v Modlanech. S kluky z Modlan máme podobnou filosofii trénování. Což je dát dětem prostor k samostatnému rozhodování, nebát se udělat chybu a užívat si radost ze hry. Dvanáct kluků na dvou hřištích sehrálo vyrovnanou partii, kdy gólů padlo spoustu na obou stranách."