12.11.2011 | Martin Kovařík

Juniorka s přehledem porazila Brozany

Jako úplně jiný tým než před týdnem v Jirnech se ukázala teplická juniorka v posledním domácím zápase s Brozany. Už ve druhé minutě se po přihrávce z pravé strany trefil Francouz Dicko, který si v posledních zápasech udržuje velmi dobrou střeleckou formu. Pak zaskočil hostujího brankáře z poloviny hřiště Šraga, ale na poslední chvíli stačil míč z brankové čáry vykopnout jeden z obránců.

Po čtvrthodině hry zahrozili také brozanští, konkrétně Mašanský v dobré příležitosti nechal vyniknout Slavíka a jeho reflexivní zákrok. Domácím se podařilo ve 24.minutě zvýšit, Lácha pěkným centrem levačkou našel kapitána Šaldu, který se do balonu položil a rozvlnil síť podruhé. Tím gólový účet žlutomodrých v prvním poločase neskončil, Drbohlav téměř z poloviny hřiště umístil krásnou nahrávku na Watzku. Ten si zpracoval míč a přesně mířenou střelou k tyči zařídil tříbrankové vedení. Vzápětí mohl navýšit náskok Lácha, jenže když už obešel i brankáře tak zakopl o míč a ze šance nic nebylo.

Naopak Brozany snížili gólem do šatny, trefil se Gnahoui po přihrávce z prava. Druhý poločas už tolik divoký nebyl, domácím rychle vrátil tříbrankový náskok Šraga, jenž svou levačkou polocentrem-polostřelou zvýšil na 4:1. Poté po jednom ze závarů čaroval na brankové čáře Slavík a v závěru ještě krásnou střelu střídajího Beddara konečnky prstů Vacho vyrazil. I přesto si připsali tepličtí mladíci velmi cenné tři body v krajském derby s Brozany, za které nastoupilo několik hráčů, kteří také oblékali teplický dres.

Teplice B - Brozany 4:1 (3:1)
2.Dicko, 24.Šalda, 37.Watzka, 53.Šraga - 45.Gnahoui.
Rozhodčí: Ulrich - Severýn, Váňa.