27.11.2023 | Tereza Hoffmannová

Finále Planeo Cupu hned pro tři kategorie FK Teplice

Pohár mládeže FAČR má od roku 2013 své místo ve fotbalovém kalendáři Fotbalové asociace ČR a pro všechny mládežnické týmy se jedná o mimořádnou událost. Projekt je unikátní akcí nejen v České republice. Do posledního ročníku zasáhlo přibližně 14 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek.

V soutěži, která má mimořádný ohlas uspěly hned tři kategorie z klubu FK Teplice, a to kategorie U13, U11 a U9!

Kategorie U13 odehrála kvalifikaci na závěrečný turnaj, který se bude konat koncem dubna v Praze. Po pěti výhrách a dvou prohrách se tým umístil na 2. postupovém místě.

FK Teplice vs. AFC Humpolec 0:1

Finálový turnaj se uskuteční 27.-28.4. 2024.

Neratovice byly organizátorem kvalifikace Planeo Cupu pro kategorii U11. Čtyři výhry, dvě remízy a jedna prohra zajistili pro teplické fotbalisty 3. místo, díky kterému se ukáží začátkem května ve finálovém turnaji.

FK Teplice vs. FA Jablonec 3:3

Finálový turnaj se uskuteční 11.-12.5. 2024.

Poslední kategorií, která se probojovala na závěrečný turnaj Planeo Cupu byla kategorie U9. Čtyři výhry, jedna remíza a dvě prohry, taková byla výsledková bilance. Konečné 2. místo tak znamenalo, že koncem května bude mít v kategorii U9 zastoupení i severočeský klub.

FK Teplice vs. FK Junior Děčín 6:2

FK Teplice vs. TJ Slovan Velvary 2:3

FK Teplice vs. SK Roudnice n/L 6:1

FK Teplice vs. FK Ústí nad Labem 7:1

FK Teplice vs. AC Sparta Praha 0:9

FK Teplice vs. FK Mladá Boleslav 3:3

FK Teplice vs. FK Pšovka Mělník 9:1

Finálový turnaj se uskuteční 25.-26.5. 2024.