12.10.2024 | Tereza Hoffmannová

Ondřej Hadrava: Musím se nadále zlepšovat, abych byl v hlavní nominace do repre

Reprezentace do 15 let absolvuje v říjnu pětidenní tréninkový kemp v Písku, kde odehraje také dva přípravné zápasy. Svěřenci Karla Havlíčka se sejdou nejprve v Praze, odkud se společně budou přesouvat právě do Písku. Do hlavní nominace se dostali Adam Novotný a Matyáš Vyzisk, doplnil je právě Ondra, který je prozatím v náhradnících. Po pátečním utkání s Budějovicemi nám teplický gólman řekl pár slov.

V zápase s Českými Budějovicemi jsi byl klíčovou postavou, vychytal jsi čisté konto a svůj tým podržel. Jak to zpětně vnímáš ty?
„V zápase s Budějovicemi jsme byli určitě lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli. Já jsem rád, že jsem klukům pomohl čistým kontem.“

Jsi navíc v náhradnících do reprezentace, co to pro tebe znamená?
„Moc mě to potěšilo, ale zároveň vlastně zamrzelo, protože bych se rád dostal přímo na sraz. Znamená to pro mě, že se musím nadále zlepšovat, abych byl v hlavní nominaci do reprezentace, ne pouze v náhradnících.“