22.03.2024 | Tereza Hoffmannová

Třetí reprezentační kemp WU14 opět s teplickou stopou

V termínu 18.-20.3. se v Nymburce uskutečnil předposlední výběrový kemp ročníků 2010 v této sezóně. Do nominace se opět probojovaly i hráčky FK Teplice, konkrétně Nikola Maříková, Adéla Matouschková a Eliška Krýslová.

Adéla Matouschková okomentovala uplynulý kemp: „Měla jsem velkou radost, že jsem byla znovu vybrána na reprezentační kemp WU14. Kemp jsem si užila, jako vždy, díky dobrému kolektivu a skvělému realizačnímu týmu. Účastí na těchto srazech si pomalu plním svůj sen, a to být hráčkou v české reprezentaci.“

Pobyt na kempu zhodnotila Nikola Maříková: „V pondělí jsem měla možnost zúčastnit se dalšího reprezentačního kempu, kam si trenéři vybrali 24 holek z celých Čech a já jsem ráda, že jsem mohla být mezi nimi. Na programu byly čtyři tréninkové jednotky, kde jsme s holkami mohly ukázat co v nás je a kemp jsme zakončily zápasem proti Moravě, který jsme vyhrály 7:1. Nejnáročnější pro mě byl druhý den, jelikož jsme měli dva tréninky, kde jsme mimo jiné řešili hlavně pressing a rozehru od gólmanky. Večer byl na programu teambuilding, u kterého jsme se všichni pobavili, nejvíce asi při zpívání karaoke. Na reprezentačním srazu se mi moc líbilo a budu bojovat o další nominaci na poslední sraz pro ročník 2010.“

Eliška Krýslová se také podělila o své dojmy: „Mám radost z toho, že jsem se znovu zúčastnila dalšího reprezentačního kempu pro dívky do 14 let. Je super, že jsme s holkami, proti kterým každý víkend hraju v první lize, na kempu spoluhráčky a kamarádky. Společně trénujeme, regenerujeme a trávíme volný čas. Tréninky a zápasy v rámci programu mě posouvají blíže ke splnění mého snu, a to je reprezentovat Českou republiku.“

Článek také na webu FAČR: ZDE