U17| HODNOCENÍ ZÁPASU SK SLAVIA PRAHA - FK TEPLICE

Sestava:

R. Zich – S. Nebuloni, M. Matkovič, J. Rejfek – M. Valenta, M. Kodeš, L. Salaba (78. J. Baroš) E. Hönig – A. Dzyk(60. M. Šimek) K.Čejka, J. Rejfek (73. M. Tyl)

5‘ K. Čejka

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

„Zápas proti červenobílým nabídl od začátku hodně bojovnosti i agresivity v osobních soubojích. Oba týmy se prezentovaly rychlou přechodovou fází a aktivním napadáním. Podařilo se nám již v 5. minutě využít zaváhání domácího brankáře, kdy získal míč aktivním napadáním Čejka a poslal nás do vedení. Domácí ovšem za tři minuty pohotově odpověděli, když využili naší nedůslednosti v pokutovém území a srovnali stav utkání na 1:1. Oba týmy pokračovaly v aktivní hře, ale bez vážnější gólové příležitosti. Začátek druhé půle se nesl ve stejném duchu jako první, oba týmy pokračovaly v aktivní hře a zápas díky tomu měl velmi vysokou intenzitu. Od 65. minuty jsme bohužel vypadli z tempa, domácí tým byl silnější na balonu a vyhrával většinu osobních soubojů. Nám chyběla síla v ofenzivě a jelikož soupeř své šance dokázal proměnit, zaslouženě zvítězil.“