Info

V roce 2023 získal FK Teplice statut dívčí fotbalové akademie (DFA), který uděluje Fotbalová asociace České republiky na základě splnění licenčních kritérií spojené s tímto statutem. Dívčí fotbalová akademie v Teplicích zahrnuje celkem pět kategorií, které zaštiťuje rozsáhlé vedení dívčího úseku.

• OFICIÁLNÍ NÁBORY - Nábor nových dívek a chlapů do FK Teplice (září, květen)
• OTEVŘENÉ TRÉNINKY - Určené pro dívky trénující/hrající u kluků pro možnost vyzkoušet trénink v dívčím týmu (říjen, duben).
• KONTAKT NA ŠÉFTRENÉRA DÍVČÍ AKADEMIE - Pokud se chcete zapojit ihned do tréninku a nechcete čekat na nábor či otevřený trénink, stačí zavolat na číslo +420 721 059 560 a domluvit si návštěvu na tréninku vybrané kategorie.

Kategorie a soutěže pro rok 2023/2024
WU18 – 2. liga dorostenek
WU15 – 1. liga starších žákyň
WU13 – 1. liga mladších žákyň
WU11 – okresní zápasy v okolí Teplic
WU9 a WU7 – bez soutěže

Tréninkový proces
- Každá kategorie má odlišný tréninkový proces přizpůsobený potřebám dané věkové skupiny.
- Tréninkové jednotky jsou již od nejmenších pravidelně doplňovány o širokou škálu mimo fotbalových aktivit, které jsou potřebné ke správnému rozvoji hráčky působící v našem klubu.
➜ TÝDENNÍ PLÁN TRÉNINKŮ

Členské příspěvky
- Za každou hráčku, která působí v FK Teplice jsou nastaveny členské příspěvky v závislosti na kategorii, ve které se právě nachází.
WU18 – WU7 = 600 Kč
Jak platit = viz návod

Jaké klubové benefity nabízíme všem hráčkám hrajícím za náš klub?
- První zkušební měsíc v klubu zdarma (bez platby členských příspěvků)
- Permanentky na domácí utkání FK Teplice
- Posilovna, klubovna
- Příspěvky na všestranný rozvoj dívek v rámci tréninkových jednotek (plavecký bazén, atletické tréninky, všeobecná silová průprava…)