28.06.2024 | Tereza Hoffmannová

Uplynulá sezona U11 očima Dalibora Matouše

Dalibor Matouš hodnotí uplynulou sezonu:

„Ročník 2013 zažil povedenou sezónu 2023/24. Kromě tradičních satelitních turnajů starších přípravek, ve kterých jsme všechny zápasy vyhráli bez ztráty bodu, včetně závěrečného finálového turnaje v Mostě a stali jsme se krajskými přeborníky, jsme absolvovali i spoustu úspěšných turnajů s výbornými výsledky. Podařilo se nám vyhrát halové turnaje v Mostě, Litvínově nebo Spořicích. Na dalších turnajích na venkovním hřišti jsme vyhráli v Drážďanech, v Ostrově, druzí kluci skončili na turnajích v Praze na Admiře a třetí ve Freibergu. Velmi dobře jsme reprezentovali i na turnaji ve Stuttgartu, kde jsme v konkurenci 40 kvalitních německých a dalších evropských týmů skončili desátí. Podařilo se nám postoupit do finále Planeo Cupu, po turnajích v Chomutově a Neratovicích. V samotném finále jsme sice nepodali očekávaný výkon a skončili dvacátí z 24 týmů, ale v podstatě to byl pro nás jediný neúspěch v celé sezóně. Největší turnaj v ČR jsme nezvládli hlavně psychicky. Jinak je potřeba kluky pochválit za to, jak pracovali celý rok v tréninku a skvěle reprezentovali FK Teplice ve všech turnajích a zápasech. Prožili jsme opravdu velmi dobrou a fotbalově krásnou sezónu, za což patří poděkování samozřejmě hráčům, také mým kolegům trenérům Vachouškovi a Justovi, vedoucímu mužstva Geltnerovi a všem rodičům, kteří nás po celou dobu podporovali a fandili nám.“