dnes | Tereza Hoffmannová

U19 obrala pražskou Slavii o body!

Ve středu se v dopoledních hodinách postavila teplická devatenáctka červenobílé Slavii Praha a ze zápasu si ukořistila všechny tři body! Zajímavé utkání, které se schylovalo spíše k remízovému stavu nakonec skončilo šťastněji pro Skláře. Nejprve se o vedoucí branku Teplic postaral Marek Stožický, vedení vydrželo pouhých 5 minut, než bylo srovnáno. Bojovný výkon a také skvělá připravenost na soupeře nakonec vyústila v rozhodující gól z kopaček Jindřicha Hefnera. Po devíti odehraných utkáních se svěřenci Petra Fouska nacházejí na 3. příčce s 18 body.

Střelec rozhodující gólu Jindřich Hefner hodnotí zápas:
„Dobře jsme do zápasu vstoupili, dali jsme brzký gól. Mohli jsme skórovat i víckrát, což se bohužel nepovedlo a soupeř srovnal na 1:1. První půle byla hodně vyrovnaná, naopak v druhé půli se to už lámalo a čekali jsme, kdo dá první gól. Ten jsme dali první my a od té doby jsme už chtěli uhrát výsledek, což se nám povedlo a jsme za to vítezství rádi.“

Po starších spoluhráčích se představila kategorie U17, která bohužel svůj zápas nezvládla. Ačkoliv se Martin Kulas prosadil jako první a Skláři vedli po 19. minutách 1:0, ještě do poločasu se stihli Slávisté třikrát prosadit a do kabin šli s dvougólovým náskokem. V druhé půli pak přidali ještě tři branky a porazili tak Teplice vysoko 6:1.

K prohranému utkání se krátce vyjádřil Adam Máca:
„Bohužel se nám to moc nepodařilo, ačkoliv jsme vyhrávali 1:0 další branky střílela už jen Slavie. Příští kolo doufáme, že to již zlomíme.“