U17| Hodnocení zápasu FK Teplice - FC Slovan Liberec

FK Teplice - FC Slovan Liberec 4:3 (1:2)

Sestava:

R. Zich - Š. Nebuloni ( 67‘ L. Salaba) , M. Matkovič, J. Rajchert, J. Baroš ( 62‘ Š. Tuček) – D. Neckáč – M. Valenta ( 72‘ J. Rejfek), L. Salaba ( 45‘ M. Tyl) M. Kodeš , E. Hönig – J. Rejfek ( 45‘ K. Čejka)

30‘ L.Salaba, 84‘ E. Hönig, 88‘ M. Kodeš, 93‘ K. Čejka

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

„Po dlouhé době jsme měli možnost odehrát další přípravné utkání v domácím prostředí na Stínadlech. Proti nám stál kvalitní soupeř z Liberce, který hraje celostátní ligu. Úvod zápasu patřil hostům, měli lepší pohyb, byli agresivnější v osobních soubojích a silnější na míči, ale nevypracovali si žádnou gólovou příležitost. Ve 20. minutě jsme převzali iniciativu a byli lepším týmem. Ve 30. minutě byli kluci odměněni za svou aktivitu, když se gólově prosadil L. Salaba. Vypracovali jsme si ještě další zajímavé situace v pokutovém území Liberce, ale brankář hostí naše střelecké pokusy úspěšně likvidoval. Hostující tým udeřil v závěru poločasu, když se prosadil z rohové kopu a srovnal stav utkání na 1:1. Liberec navíc využil v poslední minutě první půle nedorozumění brankáře R. Zicha a Š. Nebuloniho, kteří si tak dlouho dávali přednost, až se míče zmocnil liberecký útočník a poslal svůj tým do vedení. Do druhé půle kluci vstoupili aktivně a hnali se za vyrovnáním a za svou aktivitu byli po právu odměněni až v samotném závěru utkání. Bylo to utkání plné zvratů a emocí, které k fotbalu patří. Kluci dokázali otočit nepříznivý stav utkání a ukázali velké srdce a charakter za to jim patří velké díky.“