U17| Hodnocení zápasu FK Mladá Boleslav - FK Teplice

FK Mladá Boleslav – FK Teplice 3:5 (0:4)

V. Macek – V. Jelínek (40‘ S. Salaba) M. Matkovič, J. Rajchert, J. Baroš (45‘ Š. Nebuloni) – D. Neckář – J. Kulhánek (42‘ J. Rejfek, 76‘ K. Čejka) M. Kodeš, M. Valenta, E. Hönig, K. Čejka (45‘ M. Tylson)

Branky:

6‘, 45‘, 87‘ K. Čejka, 12‘ M. Valenta, 38‘ M. Kodeš

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

„První poločas byl z naší strany kvalitnější, byli jsme silní v kombinaci a vytvořili jsme si velké množství střeleckých pokusů. Vyhrávali jsme osobní souboje, kluci navíc měli velmi dobrý pohyb a už ve 12. minutě se dostali do dvoubrankového vedení. Kluci hráli s chutí, domácí tým přehrávali ve všech směrech a do poločasu přidali další dvě branky. Ke skórování jsme měli ještě další možnosti, ty ale bohužel zůstaly nevyužity. V druhém poločase jsme změnili rozestavení i z důvodu zranění, ale nepodařilo se nám navázat na výkon z prvního poločasu. Domácí tým byl důraznější, více na míči a potrestal nás góly po naší nedůslednosti v defenzivě. V 70. minutě jsme ve vrátili ke čtyřobráncovému rozestavení a podařilo se nám vrátit do zápasu. V 87. minutě se z rohového kopu prosadil svou třetí brankou K. Čejka a zpečetil výsledek utkání na konečných 3:5. Pro nás to byla velmi dobrá konfrontace s týmem, který hraje celostátní ligu a zároveň jsme viděli, že kluci jsou proti týmům z nejvyšší soutěže konkurenceschopní. Těší mě, že má naše výkonnost vzestupnou tendenci a věřím, že budeme v nastoleném trendu pokračovat. Mrzí nás akorát zranění našich dvou hráčů, ale věřím, že se co nejrychleji připojí zpět k týmu.“