02.02.2024 | Tereza Hoffmannová

U17| Hodnocení zápasu FK Karlovy Vary - FK Teplice

Výsledek utkání:

FK Karlovy Vary - FK Teplice   2:5 (0:2)

Sestava:

V. Macek – V. Jelínek, M. Matkovič (45‘ S. Nebuloni), J. Rajchrt, J. Baroš – D. Neckář – M. Kulhánek, M. Kodeš, M. Valenta, E. Hönig – J. Rejfek

Branky:

18‘,78‘ J. Rejfek, 28‘ M. Valenta, 65‘ D. Neckář, 83‘ V. Jelínek

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

"Odehráli jsme první utkání v zimním přípravném období proti Varům. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, kluci dobře kombinovali a měli jsme dobrý pohyb bez balonu. Vypracovali jsme si zajímavé gólové příležitosti, ale chyběla nám větší kvalita v zakončení. Podařilo se nám odskočit na rozdíl dvou branek. Do druhé půle jsme vstoupili pasivně a soupeř využil naší lehkovážnosti a během 10 minut vyrovnal stav utkání. Domácí zvýšili agresivitu a pohyb a začali nás dostupovat a byli lepším týmem. V 65. minutě jsme si pomohli rohovým kopem, který zahrával J. Kulhánek a hlavou se prosadil D. Neckář. Vstřelená branka nás zdravě nakopla a od té chvíle jsme převzali iniciativu a byli lepším týmem. Po pěkných akcích se nám podařilo vstřelit dvě branky, ale další příležitosti ke skórování jsme zahodili. Musím kluky pochválit, jak odehráli v těžkých klimatických podmínkách dobré utkání. Mrzí mě, že jsme polevili v koncentraci a soupeři dovolili se vrátit do utkání. Věřím, že se poučíme z úvodu druhé půle a v dalším zápase udržíme koncentraci po celé utkání."