U17| Hodnocení zápasu FC Vysočina Jihlava - FK Teplice

FC Vysočina Jihlava U18 - FK Teplice   1:2 (0:1)

V. Macek – V. Jelínek, M. Matkovič, J. Rajchert, J. Baroš – D. Neckář – J. Kulhánek, M. Kodeš (45‘ M. Tyl), M. Valenta (65‘ M. Kodeš), E. Hönig – J.Rejfek (15‘ L. Salaba)

Branky:

33‘ J. Kulhánek, 58‘ V. Jelínek

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

"Vítězství nás stálo spoustu sil, jelikož byl soupeř o rok starší a fyzicky vyspělejší. Navíc měl velmi dobrou organizaci pressingu při našem zakládaní útoků od brankáře. V prvních 15 minutách byl soupeř aktivnější a nebezpečnější. Poté jsme ale převzali iniciativu a vypracovali si tři gólové příležitosti, které jsme trestuhodně zahodili. Měli jsme velmi dobrou přechodovou fázi, zvýšili jsme agresivitu v osobních soubojích a získávali druhé míče. V samotném závěru první půle M. Kulhánek vystihl přihrávku od stopera domácích a poslal nás do vedení. Ve druhé půli oba týmy pokračovali v aktivní hře, ale bylo tam spoustu nepřesností a zbytečných ztrát. Vypracovali jsme si více gólových příležitostí než domácí tým a aktivní V. Jelínek se prosadil v pokutovém území soupeře a díky tomu jsme vedli již 0:2. V samotném závěru domácí tým využil zaváhání naší stoperské dvojice a upravil skóre na konečných 1:2."