27.05.2024 | Tereza Hoffmannová

U17| HODNOCENÍ ZÁPASU MFK CHRUDIM - FK TEPLICE

Výsledek utkání:

MFK Chrudim - FK Teplice 1:2 (0:1)

Sestava:

R. Zich – J. Šťovíček, M. Kodeš, J. Rajchert (73‘ S. Nebuloni) – M. Opatrný (88‘ V. Macek) M. Valenta (73’J. Baroš) L. Salaba, E. Hönig – A. Dzyk, K. Čejka (62‘ J. Džuban) M. Kulhánek

Branky:

26‘ A. Dzyk, 53‘ E. Hönig

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

„Blahopřeji klukům k vítězství, ale hlavně ke kvalitnímu výkonu. V utkání jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli. Úvod zápasu se nesl v bojovném duchu, domácí tým nás rychle dostupoval a byl agresivní v osobních soubojích. V prvních 10 minutách měli domácí více ze hry, ale kluci poté zpřesnili a zrychlili kombinaci a začali být nebezpeční. Vypracovali jsme si zajímavé situace v pokutovém území soupeře, ale naše řešení ve finální fázi postrádalo větší kvalitu. Až ve 26. minutě se individuálně prosadil M. Kulhánek a i když jeho střelu domácí brankář vyrazil, situaci skvěle dohrál A. Dzyk a poslal nás do vedení. Ve druhém poločase kluci pokračovali v aktivní hře a zaslouženě mohli slavit další gól, který padl v 53. minutě z kopaček E. Höniga. Domácí tým se ještě prosadil z rohového kopu, když využil naší nedůslednosti při bránění.“