U17| HODNOCENÍ ZÁPASU FK ÚSTÍ NAD LABEM - FK TEPLICE

FK Ústí nad Labem - FK Teplice 1:3 (1:1)

Sestava:

R. Zich– S. Nebuloni, M. Matkovič, F. Šimánek – M. Valenta, D. Artur, L.Salaba, E. Hönig – J. Rejfek (78‘ R. Zich), K. Čejka (62‘ M. Tyl), I. Hopi (45‘ V. Jelínek)

45‘ I. Hopi, 72‘ F. Šimánek, 76‘ J. Rejfek

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

„V neděli jsme odehráli regionální sousedské derby v Ústí. V prvním poločase jsme měli hru pod kontrolou, ale ve finální fázi jsme byli příliš zbrklí a chyběla nám větší kvalita a klid v koncovce. Domácí se dostali do vedení z ojedinělé akce, když využili zaváhání Matkoviče. Kluci pokračovali v dobývání domácí svatyně, ale své příležitosti nedokázali využít. Až v samotném závěru poločasu se v pokutovém území individuálně prosadil Rejfek a předložil gólovou příležitost Hopimu, který se v těchto situacích nemýlí. Ve druhém poločase kluci pokračovali v aktivní hře, ale naše koncovka byla žalostná. Prosadili jsme se až z rohového kopu v 72. minutě, když Šimánek vymetl šibenici. V 76. minutě zvýšil na konečných 1:3 v náš prospěch Rejfek. Řešení našich brankových příležitostí, zejména v první půli, bylo tentokrát neuspokojivé, čímž jsme si zápas zbytečně zkomplikovali.“