14.03.2024 | Tereza Hoffmannová

U17| HODNOCENÍ ZÁPASU FK TEPLICE - SK MOTORLET PRAHA

Výsledek utkání:

FK Teplice - SK Motorlet Praha 4:0 (2:0)

Sestava:

R. Zich – S. Nebuloni, M. Matkovič, L. Vegricht – M. Opatrný, L.Salaba, M. Valenta, J. Baroš (45‘ A. Máca) – E. Hönig, K. Čejka (80‘ V. Macek), J. Rejfek (60‘ I. Hopi)

Branky:

18‘ M. Opatrný, 27‘ E. Hönig, 79‘, 81‘ I. Hopi

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

„První poločas byl z naší strany zbytečně nervózní a bylo znát, že se nám v posledních zápasech nedařilo. V naší hře se objevovalo hodně nepřesností a chyběla nám větší kvalita na míči. Změnili jsme rozestavení, které jsme museli přizpůsobit k typologii hráčů, které máme momentálně k dispozici. V prvních 20 minutách jsme se hledali, ale po vstřelené brance jsme se zklidnili a zpřesnili kombinaci. Vytvořili jsme si územní převahu a naše hra vypadala velmi dobře. Druhý poločas byl z naší strany lepší po stránce herní kvality, kombinačně i z hlediska držení míče. Musím pochválit kluky z U16, kteří nám svými výkony pomohli k vítězství. Dalším pozitivem je, že jsme odehráli zápas s čistým kontem. Pochvala patří i soupeři, který se snažil celý zápas hrát aktivně a nesoustředil se jen na defenzivu.“