U17| HODNOCENÍ ZÁPASU FK TEPLICE - AC SPARTA PRAHA

Sestava:

R. Zich – Š. Nebuloni , M. Matkovič, J. Rajchrt – V. Jelínek , L.Salaba ( 46‘ D. Neckář 69‘ M. Tylson), M. Kodeš, E Hönig – M. Valenta , K. Čejka ( 46‘ J. Rejfek) A. Dzyk ( 62‘ J. Baroš)

52‘ J. Rejfek

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

„První poločas byl jasně v režii hostujícího týmu a již ve 3. minutě využil naší nedůslednosti v pokutovém území a otevřel skóre utkání. Sparťané byli důraznější v osobních soubojích, dobře kombinovali a byli přímočařejší. V samotném závěru poločasu využili našich školáckých chyb při rozehrávce a do kabin se tak odcházelo za stavu 0:3. Druhý poločas již tak jednoznačný nebyl, kluci zlepšili pohyb a začali podstupovat souboje. Byli aktivnější a v 52. minutě se zaslouženě po pěkné akci prosadil střídající J. Rejfek. Kluci si vypracovali další zajímavé příležitosti, ale chyběla nám větší kvalita v zakončení. Posledních 20 minut, kdy se hrálo nahoru dolů, se muselo divákům líbit. Porážka je pro kluky krutá, ale znamená další cenné zkušenosti pro jejich fotbalový růst.“