07.03.2024 | Tereza Hoffmannová

U17| HODNOCENÍ ZÁPASU FK PŘÍBRAM - FK TEPLICE

Výsledek utkání:

FK Příbram - FK Teplice 3:2 (1:1)

Sestava:

R. Zich – L. Salaba, M. Matkovič, F. Šimeček, J. Baroš ( 51‘ J. Rejfek) – D. Neckář - M. Tyl ( 51‘M. Opatrný) M. Máca ( 46‘ Š. Nebuloni), M. Valenta, E. Hönig – K. Čejka

Branky:

29‘ E. Hönig, 56‘ K. Čejka

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

„K prvnímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli do Příbrami. Po celé utkání nás trápila spousta nepřesností při zakládání útoků a také kvalita společně s rychlostí přechodové fáze neodpovídala našim představám. Hráčům ve středu hřiště chyběla aktivita, i proto se nedostávali do hry tolik, jak by bylo potřeba. Soupeř nás přehrával po více stránkách, byl silnější a důraznější v osobních soubojích a také sbíral odražené míče. Naše bránění standardních situacích bylo alarmující, jelikož jsme soupeři umožnili svou nezodpovědností dvakrát se prosadit z rohového kopu. V týdnu si probereme důkladně jednotlivé situace u videa tak, aby se v dalším zapase již neopakovaly.“