U17| HODNOCENÍ ZÁPASU FC HRADEC KRÁLOVÉ - FK TEPLICE

FC Hradec Králové - FK Teplice 1:1 (0:0)

Sestava:

R. Zich – J. Šťovíček, J. Rajchert, S. Nebuloni – Š. Tuček (26‘ M. Boichenko 66‘ V. Macek) M. Kodeš, M. Kodeš, M. Kulhánek, J. Baroš – M. Kulhánek, K. Čejka, M. Šimek (73‘ M. Matkovič)

54’ M. Šimek

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

„Hrálo se atraktivní utkání, jelikož se oba týmy prezentovaly aktivní hrou. V prvních deseti minutách byl sice domácí tým lepší, poté jsme ovšem převzali iniciativu a byli do konce poločasu lepším týmem. Dařilo se nám zakládat útoky od brankáře, přehrávat domácí tým ve středu hřiště a následně kvalitně řešit přechodovou fázi, ale chyběla nám větší kvalita v poslední třetině hřiště. Vypracovali jsme si zajímavé situace v pokutovém území soupeře, ale bohužel bez gólového efektu. Do druhé půle jsme měli velmi dobrý vstup a v 54. minutě jsme byli po zásluze odměněni, když se prosadil M. Šimek. Domácí tým ovšem od 60. minuty převzal iniciativu a vytvořil si územní převahu. To vedlo k zajímavým střeleckým pokusům a velkému množství standardních situací. Hradec svůj tlak dokázal proměnit v gól, který padl v 95. minutě a stav utkání se srovnal na konečných 1:1. Musím všechny kluky za dnešní výkon pochválit, v závěrečných minutách nám chyběla větší kvalita na míči a domácí tým zaslouženě vyrovnal.“