01.05.2010 | Martin Kovařík

Přední Kopanina - Teplice B 2:2 (0:2)

V dalším kole divize B zavítala juniorka na půdu Přední Kopaniny. Malé a nerovné hřiště na pražském předměstí dlouho v první půli vyhovovalo domácím, kteří spoléhali především na standartní situace a kombinaci moc nevyužívali, ale právě terén je zradil ve 32.minutě, před vybíhajícím brankářem míč skočil, první byl u něj Jakub Mareš, které ho přesným lobem poslal do sítě.

V nastaveném čase už to vypadlo, že se do kabin půjde za stavu 0:1, ale malá domů od jednoho z obránců domácímu Jeřábkovi přeskočila nohu a skončila až v síti - 0:2.

Po změně stran tlak domácích ještě zesílil a z toho resultovaly také branky. Už v 50.minutě přehodil hlavou Horák Valeše, brankář si sice na míč sáhl, ale gólu nezabránil. Vyrovnání přišlo o čtvrt hodiny později, kdy střela přes skrumáž těl byla tečována do protipohybu Valeše.

Po chybě Ladislava Berana v rohu hřiště fauloval Muller vápně jednoho z domácích a Nedvěd zahrával penaltu, skvěle v tu chvíli zasáhl Jiří Valeš a udržel teplické ve hře. Do konce zápasu se už stav nezměnil, a tak si svěřenci Lukáše Přerosta odvezli bod.

32.Mareš, 45.vlastní - 50.Horák, 65.Nedvěd.