02.10.2024 | Tereza Hoffmannová

Postup U8 v Planeo Cupu do dalšího kola

Teplická mladší přípravka odehrála v úterý odpoledne předkolo turnaje Planeo Cup v Chomutově. Našim malým Sklářům se dařilo skvěle a z 2. místa zaslouženě postoupili do dalšího kola.

Trenér mladší přípravky Petr Vandrovec okomentoval uplynulý turnaj: „Turnaj bych hodnotil velmi kladně. Sice nám u prvních dvou zápasů nevyšel začátek, ale o to větší je pak radost z vítězství a celkového druhého místa na turnaji. Co se týká hráčů, tak všichni předvedli skvělé výkony, hlavně z hlediska individuálních dovedností a také spousta rodičů nás přijela do Chomutova podpořit. Z postupu do další fáze Planeo cupu měli všichni radost, a to je hlavní. Před námi je ještě spousta práce a kluci už se nemohou dočkat dalších zajímavých soupeřů, které chtějí porazit.“

FK Teplice – FK SEKO Louny 7:4
FK Teplice – Junior Chomutov 7:4