11.09.2023 | Hoffmannová Tereza

NÁBOR DO FK TEPLICE

Chceš hrát fotbal za Teplice? Teď je ten správný čas začít! Přijď 4.10. v 17:00 do AGC Arény, užij si spoustu zábavy a staň se členem naší žlutomodré rodiny! ⚽

Za celý přípravkový úsek našeho klubu FK Teplice zveme všechny dívky a chlapce na celoklubový nábor. Pokud máte rádi zábavu, sportování a chcete najít nové kamarády a kamarádky, přijďte mezi nás. Je jedno, zda už někde fotbal hrajete nebo to chcete jen zkusit, přivítáme všechny bez výjimek. Ani nevadí, zda Vám to nevyjde zrovna tento den. Stačí zavolat nebo napsat a my se o Vás postaráme!

V Teplicích máme dívčí a chlapecké týmy už od přípravky. Učíme se zásadám zdravého životního stylu, komplexní pohybové zdatnosti a u toho se hlavně dobře bavíme. Tvoje budoucí spoluhráčky, spoluhráči a také trenérky a trenéři už se na tebe těší!

Na akci můžeš dorazit rovnou, budeme ale rádi, pokud nejprve vyplníš náborový formulář:

Nebude chybět ani náš maskot Gepardice Jane nebo také hráči a hráčky A-týmu.

Těšíme se na všechny nové členy a členky žlutomodré rodiny! 💛💙

V případě potřeby můžete kontaktovat sekretáře klubu FK Teplice na e-mailu: tomas.kunzl@fkteplice.cz