06.11.2011 | Martin Kovařík

Kincl s Jindráčkem popravili juniorku

Trojice zkušených bývalých ligových hráčů Marek Kincl, Jaromír Jindráček a Miroslav Obermajer dnes zařídili výhru favorizovaných Jirn nad teplickou juniorkou. Kincl vstítil čtyři branky, Jindráček dvě a Obermajer jednu, trefa Mamadou Dicka tak stačila pouze na zmírnění stavu.


"V prvním poločase jsme domácím stačili, dokonce jsme měli první šanci utkání, ale naší nedůsledností, kdy jsme nedostatečně pokrývali Kincla jsme pustili domácí do vedení. Do druhého poločasu jsme si řekli, že do domácích šlápneme, ale hned z první šance dali na 3:1 a utkání se otevřelo někam, kam jsme vůbec nechtěli. Dicko kromě své branky měl ještě jednu dobrou příležitost, i druhý Francouz Beddar nehrál špatně, ale výsledek ostuda. Ač jsme hráli v Jirnách, tak si nemůžeme na nic stěžovat. Mužstvo v týdnu vypadalo velmi dobře a tenhle výsledek je pro mě velkým zklamáním," řekl k zápasu trenér Václav Budka.

Jirny - Teplice B 7:1 (2:1)
Branky:
44., 50., 77. a 88.Kincl 12. a 63.Jindráček, 87.Obermajer - 24.Dicko.
Rozhodčí: Šob - Slavíček, Novák.
Sestava Teplic: Arkenberg - Drbohlav, Bujnovský, Müller (49.Macháček), Šraga - Verbíř, Schön, Šalda, Hlaváček (61.Kuzma) - Dicko, Beddar (75.Husák).