16.09.2013 | Martin Kovařík

Juniorka v Příbrami tvrdě narazila

Teplická juniorka dnes dostala tvrdou lekci na hřišti Příbrami, kde prohrála vysoko 0:6. Úvod zápasu hodně poznamenalo naprosto nepřesné rozhodování rozhodčího Svatíka a jeho asistentů Hrabovského a Bacíka. Ve třinácté minutě totiž odpískali pro domácí nepochopitelnou penaltu, Brandner šel na brankáře Lukáče, ten se mu vrhnul pod nohy, s přehledem lapil míč, který mu dokonce zůstal v rukavicích, jenže Svatík ukázal na penaltový puntík. Z pokutového kopu pak odtevřel Ngandu skóre. O minutu později pro změnu asistent Bacík přehlédl jasný ofsajd, kterého využil opět Ngandu a bylo to 2:0. Ve 24.minutě měli náznak šance také tepličtí, Malec se hnal do úniku, Soldát ho sestřeli, avšak tentokrát píšťalka zůstala tentokrát němá. Úvod zápasu psychiku žlutomodrých hodně poznamenal, naopak domácí hráli v naprosté pohodě a přidávali další branky. Do poločasu se trefil Stratil, po půli pak znovu dvakrát Ngandu a střelecký účet zakončil Brandtner.

Příbram U21 - Teplice U21 6:0 (3:0)

Branky: 13., 14., 50. a 55.Ngandu (první z pen.), 30.Stratil, 62.Brandtner.
ŽK: 13.Lukáč, 18.Kulhánek, 45.Vůch.
Sestava Teplic: Lukáč (72.Skalák) - Krátký, Heger, Bubeníček, Dolejš (81.Stibor) - Urma, Čajič, Kulhánek (39.Kejval) - Vůch, Malec (39.Richter), Kvída (39.Kukačka).