24.03.2010 | Martin Kovařík

Juniorka míří do Chomutova, dorost hostí Hradec Králové

Tuto sobotu zajíždí divizní juniorka na půdu jednoho z favoritů soutěže Chomutova. "Do Chomutova pojedeme s touhou po vítězství. Určitě to bude náročný zápas jako každý jiný, musíme to zvládnout a na hřišti necháme vše," burcuje před utkání záložník Milan Smrž.

Toho stejně jako jeho kolegy mrzí nepovedený vstup do jarní části soutěže. "Vstup se nezdařil, ale věříme, že do dalšího zápasu bude všechno v pořádku a góly začnou padat i do soupeřovi branky," dodal talentovaný středopolař.

Na domácí půdě se tento víkend představí jen mládežnické týmy. Prvoligové dorosty přivítají v sobotu na Stínadlech Hradec Králové. Zápas staršího dorostu vypukne ve 12:45 a mladšího v 15:00.

B a D žáci hrají také doma, hostí Spartu Praha v sobotu od 10:00 a od 11:45 v Dubí - Bystřici.

Neděle je poté ve znamení zápasů s Bohemians 1905. "A" mužstvo nastoupí v Ďolíčku od 17:00. B a D dorosty hostí od 10:15, respektive od 12:30 také dorostenecké týmy klokanů a prvoligoví žáci zajíždí na půdu Bohemians na umělou trávu do Šeberova, kde nastoupí od 10:30 a od 12:15.

Vyražte o víkendu podpořit žlutomodré barvy. Nabídka je opravdu bohatá.