09.03.2015 | Martin Kovařík

Juniorka doma podlehla Hradci

Teplická juniorka dnes nastoupila na domácí půdě proti Hradci Králové opět posílena o několik hráčů z A mužstva. Nastoupili Lipš, Hošek, Balázs, Richter a Stratil. Domácí měli jednoznačně více ze hry, jenže Batelka ve velké šanci v 7. minutě selhal a na druhé straně se po čtvrthodině hry trefil hostující Heger. I nadále se žlutomodří tlačili před branku Hradce, jenže ani Kodeš neuspěl ve dvou velký šancích a Balázs zase hlavou trefil jen záda jednoho z obránců. Do kabin se tak šlo za stavu 0:1.

Ke vstřelení branky domácím nepomohla ani penalta nařízená po faulu na Stibora, Richter totiž neproměnil. Chvíli poté mířil střídající Batryn nad a vzápětí se znovu prosadili hosté, když po závaru po přímém kopu se trefil Shejbal. Do konce měli tepličtí ještě dvě velké šance, Výborný trefil jen brankáře a Stratil skóroval pouze z ofsajdu. Zápas tak skončil prohrou 0:2:


Juniorská liga:
Teplice U21 - Hradec Králové U21 0:2 (0:1)
Branky:
16. Heger, 69. Shejbal.
Sestava Teplic: Lipš - Heger, Hošek, Horvát (84. Svoboda) - Procházka M., Kodeš, Richter (60. Batryn), Stibor (78. Procházka D.) - Balász - Batelka (52. Výborný), Stratil.