10.07.2024 | Tereza Hoffmannová

Dorosty zahajují přípravu na Stínadlech

Téměř všechny kategorie dorostenců, tedy U19, U18 a U17 zahajují již tuto středu letní přípravu. U16 ji zahájí pod taktovkou Admira Ljevakoviče hned v pondělí. V letošním roce budou kategorie U19 a U18 fungovat jako jeden celek pod hlavním trenérem Petrem Fouskem, který bude mít k dispozici široký realizační tým. Zápasové vytížení se ovšem nijak zásadně nezmění, jelikož budou mít spojené kategorie k dispozici dva zápasy za víkend jako tomu bylo doposud. U17 vstupuje do dalšího soutěžního ročníku s hlavním trenérem Davidem Haviarem. Všechny celky začnou přípravu zostra, U19/U18 hned v sobotu čeká přátelské utkání s Mladou Boleslaví. U17 a U16 odcestují příští týden na soustředění do Roudnice nad Labem, kde je čeká nejen náročný program, ale také několik zápasových prověrek. Kategorii U19 navíc o víkendu 19.-20.7 čeká memoriál Františka Hrdličky.

Celý plán na měsíc červenec najdete ZDE