16.04.2024 | Tereza Hoffmannová

U17| HODNOCENÍ ZÁPASU FK TEPLICE - FK VIKTORIA ŽIŽKOV

Výsledek utkání:

FK Teplice - FK Viktoria Žižkov 10:2 (4:0)

Sestava:

V. Macek – Š. Nebuloni, M. Matkovič (46’J. Šťovíček), J. Rajchert – M. Tyl (46‘ M. Boichenko) M. Kodeš, L. Salaba, E. Hönig – M. Valenta, K. Čejka (65‘ R. Zich), M. Šimek (46‘ J. Baroš)

Branky:

8‘,31‘,59‘ K. Čejka, 17‘,62‘ E. Hönig, 47‘, 74‘ M. Valenta, 49‘ M. Boichenko, 69‘ J. Baroš

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

„Chtěl bych ocenit soupeře, že bojoval až do konce i přes velmi nepříznivý stav pro něj. Zápas se klukům povedl a odehráli ho s chutí. Tedy až na posledních 10 minut utkání, kdy již někteří moji svěřenci pouze utkání dohrávali a dovolili soupeři dvakrát skórovat. V zápase se nám dařily kombinace, minimalizovali jsme jednoduché ztráty a konečně byli i střelecky efektivní. Mám radost, že se třikrát prosadil K. Čejka, který na gól čekal pět utkání.“