14.04.2024 | Tereza Hoffmannová

U17| HODNOCENÍ ZÁPASU SK PETŘÍN PLZEŇ - FK TEPLICE

Výsledek utkání:

SK Petřín Plzeň - FK Teplice  1:1 (0:0)

Sestava:

R. Zich – Š. Nebuloni, M. Matkovič, D. Rezek (75‘ V. Macek) – V. Jelínek , M. Kodeš (57‘ J. Rajchert), A. Dzyk, J. Džuban ( 46‘ J. Baroš) – M. Valenta , K. Čejka, E. Hönig

Branky:

87‘ E. Hönig

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

„V dusném a parném počasí nás po celé utkání trápila zejména řada nepřesností při zakládání útoků a také kvalita a rychlost přechodové fáze neodpovídala našim představám. Středoví hráči byli v úvodním dějství málo aktivní a nedostávali se do hry, v čemž byl největší rozdíl mezi oběma týmy. Domácí tým měl celkově větší odhodlání v zápase uspět. U některých hráčů mi chyběla větší vášeň a zápal do hry, což se musí změnit, pokud chtějí být kluci v budoucnu úspěšní. Stále také postrádáme větší kvalitu ve finální fázi. V zápase jsme měli spoustu centrovaných míčů i zajímavých situací, ale nevytěžili jsme z toho bohužel nic. Velká mužstva by již v poločase vedla třeba o dvě branky. Abychom byli jedním z nich, musíme toho ještě spoustu odtrénovat a postupně se zlepšovat.“