10.05.2024 | Tereza Hoffmannová

U17| HODNOCENÍ ZÁPASU SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE - FK TEPLICE

Výsledek utkání:

SK Dynamo České Budějovice - FK Teplice 1:5 (1:4)

Sestava:

M. Macek – L. Nebuloni, M. Matkovič, J. Rajchert, J. Baroš (46‘ D. Rezek) – L. Salaba – M. Valenta (46‘ M. Tyl) M. Kodeš, M. Kulhánek, E. Hönig – K. Čejka (73‘ R. Zich)

Branky:

3‘, 32‘, 89‘ E.Hönig, 16‘ M. Valenta, 18‘ K. Čejka

Hodnocení hlavního trenéra Ladislava Jamricha:

„Náš tým odehrál dva rozdílné poločasy. V první půli měla naše hra dobré parametry, byli jsme aktivní a kluci dobře kombinovali. Většinu času jsme hráli na soupeřově polovině. Za to jsme byli po zásluze odměněni čtyřmi vstřelenými góly. Ovšem druhý poločas se hodnotí těžko, jelikož část hráčů dohrávala zápas bez patřičného nasazení. Byli jsme nepřesní při zakládání útoků od brankáře a chyběla nám větší kvalita a rychlost v přechodové fázi. Nicméně největší rozdíl oproti první půli byl v přístupu některých hráčů. Pokud chtějí kluci být v budoucnu úspěšní, musí být pořád hladoví po gólech a nepodléhat pocitu, že o osudu utkání je již rozhodnuto.“